Mentlegen  - Sieć Polskich Serwerów
niesłuszny ban - Wersja do druku

+- Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów (https://forum.mentlegen.pl)
+-- Dział: Kosz (https://forum.mentlegen.pl/dzial-Kosz)
+--- Dział: Kosz - Inne (https://forum.mentlegen.pl/dzial-Kosz-Inne)
+--- Wątek: niesłuszny ban (/watek-niesluszny-ban)

Strony: 1 2


niesłuszny ban - Parraseux - 09-05-2014

 Dostalem niesłusznego permbana za to ze niby miałem aimbota.Wcale nie mialem poprostu farta strzelilem tylko z deagla 2 headschoty i to tyle. Inni strzelaja duzo wiecej i jakos niedostaja bana.Od dawna jestem na tym serwie i bardzo go lubie dlatego prosze o tego unbana.Mam nadzieje że go dostane.


RE: niesłuszny ban - Arhenox - 09-05-2014

Nie widzę żadnych dowodów na to, że winny nie byłeś. Całe odwołanie zabrzmiało dla mnie tak: dostałem bana podobno za aimbot'a, którego wcale nie miałem, zwyczajnie strzeliłem kilka razy w głowę przeciwnika (szczęśliwym fartem), poza tym inni strzelają pełno head'ów, ale wcale banów nie dostają. Z tego powodu proszę o unbana.". Podobne wypowiedzi konstruują właśnie winni w sądach (ale nie oceniam, może rzeczywiście jesteś niewinny) Sticking Out Tongue Faktem jest, że zostałeś zbanowany dożywotnio (i tylko taka kara jest odpowiednia za tego typu przewinienie), a Admin, mam nadzieję, był wystarczająco kompetentny, by odpowiednio ocenić, czy używasz jakichś hack'ów. Najlepiej będzie, jak wypowie się ten, który Cię ukarał.


RE: niesłuszny ban - TapczanZaglady - 09-05-2014

Parraseux stał na dachu, 1 strzał head z odległości 100-150m. W tym czasie od drugiej strony podeszła 2 osoba, zaznaczam, że nie mógł jej zauważyć, gracz odwraca się bez żadnego konkretnego powodu i natychmiastowo oddaje strzał (head). Kolejny gracz biegnie mostem, slalomem i skacząc, head za 2 strzałem. Po sprawdzeniu ciał 90% strzałów to heady, wszystkie z D-eagla. Całą sytuacje oglądałem jako obserwator, przyszedłem chwile po rozpoczęciu rundy.


RE: niesłuszny ban - Parraseux - 09-05-2014

no jak ja mam to udowodnić ze jestem niewinny nieużywałem żadnych chaków.

1 head to niebył z takiej duzej odleglosci to po pierwsze po drugie ten na moscie niebiegl slalomem tylko stał a po trzecie tego z tyłu trafiłem za drugim strzałem.


RE: niesłuszny ban - TapczanZaglady - 09-05-2014

Zacząłem Cię obserwować, po tym jak ktoś krzyczał, że masz aima. Liczyłem te strzały.


RE: niesłuszny ban - Arhenox - 09-05-2014

Ciężko będzie Ci udowodnić, że tego nie zrobiłeś (sam nie mam zbytnio pomysłu), ale w przypadku odwołań - rozpatrzenie jest zawsze na korzyść Administratora w sytuacjach patowych. Więc albo załatwisz jakichś świadków wydarzenia, albo inaczej dowiedziesz swojej niewinności, albo odwołanie odrzucę.


RE: niesłuszny ban - Parraseux - 09-05-2014

jeszcze dowiode ze jestem niewinny tylko jeszcze niewiem jak ale to zrobie.

a tapczan co ja ci takiego zrobiłem że koniecznie chcesz żebym miał permbana?


RE: niesłuszny ban - TapczanZaglady - 09-05-2014

Nic mi nie zrobiłeś, ale za hacki jest perm. Myśle, że można by było Cię odbanować i dać ci szanse. Jednak to nie odemnie zależy.


RE: niesłuszny ban - Parraseux - 10-05-2014

ale ja niepowinienem miec tego bana bo jestem niewinny tylko niemam pomysłu jak to udowodnić.

a z aimem jest tak ze nawet jak wezme zwykłą broń(np.mac) to i tak bedzię celować headshoty?


RE: niesłuszny ban - kubagut445 - 10-05-2014

Grałem z Parraseuxem i wątpię żeby mógł mieć chaki. Ja bym mu dał ostatnią szansę. (to mógł być fart Sticking Out Tongue )