Mentlegen  - Sieć Polskich Serwerów
Zmiana regulaminu - Wersja do druku

+- Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów (https://forum.mentlegen.pl)
+-- Dział: Kosz (https://forum.mentlegen.pl/dzial-Kosz)
+--- Dział: Kosz - Inne (https://forum.mentlegen.pl/dzial-Kosz-Inne)
+--- Wątek: Zmiana regulaminu (/watek-Zmiana-regulaminu)

Strony: 1 2


Zmiana regulaminu - kubagut445 - 11-04-2014

Witam
Ja w sprawię ciągłych RDM'ów itd. Wiem, że jest to dozwolone, ale chciałbym  (jak i większość servera), aby RDM'y były karane slayem, w ostateczności banem.
To już jest nudne gdyż nie można normalnie pograć na servie, bo ci wbije "banda Robo" i RDM'uje......
Proszę o rozpatrzenie tego..


RE: Zmiana regulaminu - Arhenox - 11-04-2014

Proszę o niepowielanie tematów, wypowiedziałem się już na ten temat i zdania nie zmienię. RDM'y są karane banem, jeżeli jest ich zbyt dużo. Co do ustawień karmy - były ostrzejsze, ale proszono o ich zmianę w temacie http://forum.mentlegen.pl/watek-Problemy-z-karma
Myślę nad jakimś sposobem rozwiązania tego problemu, zastanawiam się nad systemem jak w BF'ie - jeżeli zabije Cię ktoś "z twojego team'u", to masz możliwość zeslay'owania go albo oszczędzenia. Znając jednak ludzi - w większości mściliby się, poza tym jest to ułatwienie ghosting'u.


RE: Zmiana regulaminu - kubagut445 - 12-04-2014

Chodzi mi to, żeby dodać coś takiego, że gracz nie może zabić kogoś w next r., bo on go zabił w poprzedniej. Nie ma kosów cały czas... Za to powinny być bany/slaye. Żeby taka "paczka Robo" nie mogła RDM'ować. Czyli ban za masowy RDM itd.
Co do tego z BF'a jestem za. Jest tak tylko troszkę inaczej na str**aG**r Ohnoes, że jak cie zabije możesz otworzyć okno reportu i admin po ustaleniu kto był winny daje slaya. Smile (Mówię tutaj o RDM, a nie o zabiciu kogoś inno-inno jak np inno zabil inno i ten trzeci zabil 2, bo to ten 3 nie ma RDM'a tylko ten 2 Laugh)

P.S. mógłbyś to dodać Sticking Out Tongue do regulaminu (tylko trochę pozmieniać Sticking Out Tongue):

[TREŚĆ USUNIĘTA PRZEZ ADMINISTRATORA]


RE: Zmiana regulaminu - Blazzer - 12-04-2014

Zgadzam się tylko z karaniem za przedłużanie gry, i karaniem campienia (co przedłuża grę).


RE: Zmiana regulaminu - TapczanZaglady - 12-04-2014

Myślę, że zmiana regulaminu przestała by czynić serwer wyjątkowym, obecnie na każdym serwerze jest to karane, a ten jest jedynym gdzie można się pobawić.


RE: Zmiana regulaminu - Blazzer - 12-04-2014

Zgadzam się z Tapczanem, te punkty za bardzo zmieniły by postać rozgrywki i serwer nie byłby już taki sam.


RE: Zmiana regulaminu - Arhenox - 12-04-2014

@[kubagut445] Wiem jak jest na innych serwerach, ale ten serwer nie ma być taki jak inne, tylko prosty i w miarę luźny, by pograć sobie dla zabawy, a nie dla "pro'sowania" w TTT.
@[Blazzer] @[TapczanZaglady] Popieram Was w 100%. Co do przedłużania gry, w jaki miałoby się to odbywać niby sposób? Przecież runda trwa ograniczony limit czasu Smile To, że przez kogoś trwa ona np. cały ten czas, a nie tylko pół, to trudno, gracz ma do tego prawo. Chyba, że robi coś innego, na co nie wpadłem, proszę więc mnie oświecić Smile
Jeżeli gracz np. olewa to, co powinien robić (jako Traitor wcale nie zabija, zabija tylko swoich itd.) to podlega to pod punkt 13 - "Gracz ma obowiązek wypełniać cel gry.".

Dodałem nowy punkt, który wydawało mi się, że był, a tak naprawdę go nie było, mianowicie dot. ghosting'u oraz tworzenia sojuszy.


RE: Zmiana regulaminu - kubagut445 - 12-04-2014

Dobra, ale mi już nie chodzi o tych, którzy zRDM'ują przypadkowo czy cóś, tylko o tych, którzy RDM robią masowo, zaraz na początku rundy. Dzisiaj miałem taką sytuację, że zabiłem T jako I, zawołałem D, mówię, że jestem prov, a ten mi wali banie... Albo zabiłem I jako I, bo miałem podejrzenie, a ten mnie teraz ciągle zabija,.... Można za takie coś dać bana?


RE: Zmiana regulaminu - Arhenox - 12-04-2014

@[kubagut445] Jeżeli ktoś się na Ciebie uwziął i zabija nawet, gdy już "oddał", to tak, można za coś takiego ukarać. Co do masowych RDM'ów - ~6 killi nieprawidłowych w jednej rundzie i powinien być ban (tak mi się przynajmniej wydaje, bo nie do końca ogarniam ten przelicznik za sam damage). Jeżeli otrzymam ponowną "petycję" o zaostrzenie zasad KARM'y - nie ma problemu.


RE: Zmiana regulaminu - kubagut445 - 12-04-2014

Cytat:Jeżeli ktoś się na Ciebie uwziął i zabija nawet, gdy już "oddał", to tak, można za coś takiego ukarać.
Mogę zamiast "oddawać" i tracić karmę dać mu slaya? (jako admin Sticking Out Tongue Wink