Mentlegen  - Sieć Polskich Serwerów
Skarga na gracza cebulka113 - Wersja do druku

+- Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów (https://forum.mentlegen.pl)
+-- Dział: Kosz (https://forum.mentlegen.pl/dzial-Kosz)
+--- Dział: Kosz - Inne (https://forum.mentlegen.pl/dzial-Kosz-Inne)
+--- Wątek: Skarga na gracza cebulka113 (/watek-Skarga-na-gracza-cebulka113)

Strony: 1 2 3


RE: Skarga na gracza cebulka113 - back_filip - 10-08-2013

Użytkownicy k

Informacje o DangoPL
Dołączył: Dzisiaj

Informacje o Dishonored
Dołączył: Dzisiaj

Informacje o THESTiG
Dołączył: Dzisiaj

Informacje o mozaliez
Dołączył: Wczoraj


RE: Skarga na gracza cebulka113 - Natalia97.wykOnawca - 10-08-2013

No taklepiej mlniech archi sprawdzi w godzinach


RE: Skarga na gracza cebulka113 - DeMoN - 10-08-2013

User back_filip szuka głupich ... , jeżeli twierdzi, że te konta założyła jedna osoba.
Każdy user który został przez niego wymieniony gra na serwerze w dodatku grają często razem jednocześnie. Więc jeśli ktoś myśli że to multikonta to niby ten kto je założył gra i używa micro na kilku komputerach ? Przecież to nie trzyma się kupy i jest głupie. I ja też chce potwierdzić że Ty i twój koleszka cebula odpierdalacie na serwerze jakieś kabarety, wyzywacie graczy a Ty puszczasz muzykę przez micro + używanie speedhacka(lua) w celu unikniecia zabicia lub trolowania graczy. Ja też się przyznam że użyłem speedhacka i aimbota (lua) ale tylko po żeby zabić czitera i jego koleszke.

back_filip: "Osoby te posiadają jeden post i nigdy wcześniej nie były na owym forum."

Hmm.. może dlatego że serwer ma 3, moze 4 dni ? I właśnie z serwera dowiedziały się o forum ?


RE: Skarga na gracza cebulka113 - back_filip - 10-08-2013

(10-08-2013, 20:15)DeMoN napisał(a): User back_filip szuka głupich ... , jeżeli twierdzi, że te konta założyła jedna osoba.
Każdy user który został przez niego wymieniony gra na serwerze w dodatku grają często razem jednocześnie. Więc jeśli ktoś myśli że to multikonta to niby ten kto je założył gra i używa micro na kilku komputerach ? Przecież to nie trzyma się kupy i jest głupie. I ja też chce potwierdzić że Ty i twój koleszka cebula odpierdalacie na serwerze jakieś kabarety, wyzywacie graczy a Ty puszczasz muzykę przez micro + używanie speedhacka(lua) w celu unikniecia zabicia lub trolowania graczy. Ja też się przyznam że użyłem speedhacka i aimbota (lua) ale tylko po żeby zabić czitera i jego koleszke.

back_filip: "Osoby te posiadają jeden post i nigdy wcześniej nie były na owym forum."

Hmm.. może dlatego że serwer ma 3, moze 4 dni ? I właśnie z serwera dowiedziały się o forum ?

Używanie lua na tym serverze jest legalne. Speed hack nie jest to lua jesteś debilem. Aimbot to moja własna konfiguracja BB na GabenV2 i nie jest to żaden Aimbot. Jeżeli nie mam racji proszę o pokazanie mi gdzie jest zabronione używanie lua lub własnych plików konfiguracyjnych



RE: Skarga na gracza cebulka113 - Dishonored - 10-08-2013

(10-08-2013, 20:15)DeMoN napisał(a): User back_filip szuka głupich ... , jeżeli twierdzi, że te konta założyła jedna osoba.
Każdy user który został przez niego wymieniony gra na serwerze w dodatku grają często razem jednocześnie. Więc jeśli ktoś myśli że to multikonta to niby ten kto je założył gra i używa micro na kilku komputerach ? Przecież to nie trzyma się kupy i jest głupie. I ja też chce potwierdzić że Ty i twój koleszka cebula odpierdalacie na serwerze jakieś kabarety, wyzywacie graczy a Ty puszczasz muzykę przez micro + używanie speedhacka(lua) w celu unikniecia zabicia lub trolowania graczy. Ja też się przyznam że użyłem speedhacka i aimbota (lua) ale tylko po żeby zabić czitera i jego koleszke.

back_filip: "Osoby te posiadają jeden post i nigdy wcześniej nie były na owym forum."

Hmm.. może dlatego że serwer ma 3, moze 4 dni ? I właśnie z serwera dowiedziały się o forum ?


Demon Dobrze Gada , polać mu.


RE: Skarga na gracza cebulka113 - DeMoN - 11-08-2013

1. Nie jestem debilem i wiem, że speedhack to nie lua tylko zbindowany alias z host_framerate.
2. Po co się chwalisz jakąś twoją konfiguracją jakiegoś nie aimbota ale jednak aimbota(z google) jak nikt nie wie co to i ma na to wyjebane Laugh
3. Wykorzystujesz perfidnie sytuacje że serwer nie jest dokończony, ba nie ma nawet napisanego regulaminu (+ ma parę dni) i trolujesz graczy tymi swoimi wypocinami w lua.

[Obrazek: BJlF5RDCcAA2-Ui.jpg:large]


RE: Skarga na gracza cebulka113 - Natalia97.wykOnawca - 11-08-2013

Gdybyśmy zaczeli wszystkich banować za .lua,aimboty,pliki konf. To praktycznie nikt by nie grał, gdy wrócę.ogarne wszystko.


RE: Skarga na gracza cebulka113 - back_filip - 11-08-2013

(11-08-2013, 02:54)DeMoN napisał(a): 1. ...speedhack to nie lua tylko zbindowany alias z host_framerate.
Jednak jesteś debilem ;_;

(11-08-2013, 07:31)Natalia97.wykOnawca napisał(a): Gdybyśmy zaczeli wszystkich banować za .lua,aimboty,pliki konf. To praktycznie nikt by nie grał, gdy wrócę.ogarne wszystko.
Jeżeli ktoś używa lua albo dll to znaczy że ma mózg nie tak jak niektórzy obecni tutaj np Demon. Po prostu ta osoba się na tym zna bo tak jak wspomniałeś demon Bypassa łatwo znaleźć gorzej potem sie tłumaczyć dla Vavle z wiącania z aplikacją ;]
90% bypassow to gówno wysyłające informacje do centrum servera które jest połączone z panem VACkiem więc powodzenia :]


RE: Skarga na gracza cebulka113 - DeMoN - 11-08-2013

Nie znam się, nie interesuje mnie to, że ty zawodowo używasz cheatów lua czy tam innych.
Nie przejmuje się czy mnie VAC zbanuje bo ja to użyłem tylko raz i już mi nie jest potrzebne Smile

(11-08-2013, 07:31)Natalia97.wykOnawca napisał(a): Gdybyśmy zaczeli wszystkich banować za .lua,aimboty,pliki konf. To praktycznie nikt by nie grał, gdy wrócę.ogarne wszystko.

No nie sądze, bo narazie jedynym kandydatem jest user back_filip który jak widać z tego co pisze zna się na cheatach i ich używa bo nie pisze, że nie można. Wogóle na ch** ta dyskusja i twoje pisanie o cheatach, BAN i ch** tyle w temacie.


RE: Skarga na gracza cebulka113 - back_filip - 11-08-2013

(11-08-2013, 14:38)DeMoN napisał(a): Nie znam się, nie interesuje mnie to, że ty zawodowo używasz cheatów lua czy tam innych.
Nie przejmuje się czy mnie VAC zbanuje bo ja to użyłem tylko raz i już mi nie jest potrzebne Smile

(11-08-2013, 07:31)Natalia97.wykOnawca napisał(a): Gdybyśmy zaczeli wszystkich banować za .lua,aimboty,pliki konf. To praktycznie nikt by nie grał, gdy wrócę.ogarne wszystko.

No nie sądze, bo narazie jedynym kandydatem jest user back_filip który jak widać z tego co pisze zna się na cheatach i ich używa bo nie pisze, że nie można. Wogóle na ch** ta dyskusja i twoje pisanie o cheatach, BAN i ch** tyle w temacie.
Ordynarne słownictwo Wnoszę o warna.
Brak dowodów na cheaty