Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów

Pełna wersja: WAŻNE ZMIANY I NABÓR NA HEADADMINA SIECI!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niestety nadszedł czas, w którym pieniądze są mi dużo bardziej potrzebne, poza tym - wypaliłem się, nie mam już chęci do zajmowania się serwerami.
Nie chcę jednak zamykać całej sieci, za dużo w nią włożyłem zarówno pieniężnie oraz fizycznie, z tego powodu ogłaszam ważne zmiany:
- Serwer GentleTraitors zostaje zamknięty z dniem 17 kwietnia 2015 roku ze względu na zerowe zainteresowanie.
- Serwer GentleRunners pozostaje włączony, jednak jego dalsze losy zostaną ustalone.

No i chyba najważniejsza zmiana - po długim czasie mojego samodzielnego zarządzania siecią potrzebuję zastępcy.
Z tego powodu ogłaszam nabór na HeadAdmina Sieci Serwerów Mentlegen.

Nie mam większych wymagań, poza tym, że pragnąłbym, aby (o ile to możliwe) została nim osoba związana już jakiś czas z siecią i posiadająca doświadczenie w tworzeniu serwerów oraz zarządzaniu nimi, aczkolwiek zainteresuję się każdą ofertą.

HeadAdmin otrzyma stosowną rangę na forum i każdym z serwerów, a jej zadaniem będzie przede wszystkim reprezentowanie naszej sieci zawsze wtedy, gdy osobiście nie będę mógł tego robić.

Zapewnię także dostęp do plików serwerów (bazy danych jednak zachowam dla siebie). 
Ważna informacja - głównie z obawy i mojej nieufności do ludzi, ale HeadAdmin nie będzie mógł samodzielnie podejmować żadnych decyzji - te będą musiały być uzgadnianie ze mną (w skrócie - powiedzmy, że zapewniam 30% własności, 70% zostaje u mnie Sticking Out Tongue).

No i teraz główny haczyk - osoba ta niestety musi mieć przede wszystkim trochę wolnego czasu oraz zapewnić miesięczny wkład finansowy na poziomie minimum 30 zł (mile widziane byłoby 40 zł) - musiałyby one być przelewane najpóźniej w pierwszych dniach miesiąca za pomocą PayPal lub na rachunek bankowy.

Prosiłbym składać swoje kandydatury w tym wątku, ale najpierw porządnie się zastanowić, czy na pewno znajdzie się tyle czasu oraz pieniędzy, by móc objąć te stanowisko.

W przypadku braku chętnych, będę niestety zmuszony podjąć bardziej radykalne kroki Undecided

Pozdrawiam
Arhenox
W związku z brakiem propozycji - zamykam.