Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów

Pełna wersja: Dying Light
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam do wypowiedzi nt tej gry Smile . Jak narazie skończyłem pierwsze misję, rozstawiam pułapki. Gra ogólnie ok, tylko kijowa optymalizacja dla AMD, bo wszystko co ma przed sobą NVIDIA w ustawieniach graficznych muszę wyłączyć...
Fakt jest, że po wyjściu na zewnątrz i wymaksowaniu detali, nie jest tak ciekawie, jak Ci mówiłem (GTX 780 SC ACX) - zazwyczaj powyżej 40 FPS, najbardziej tnie, jak się jakiś filmik włącza (albo zombiak na mnie rzuci) - czasami i zwiecha na 10 sekund. Czekam więc na patche. Co do samej gry - przeszedłem tylko trochę więcej fabuły od Ciebie, bo zabrałem się za przejmowanie baz i misjach pobocznych, gra zapowiada się naprawdę ciekawie Laugh Już się nie mogę doczekać ulepszeń zwinności, bo póki co czuję się jakiś ociężały. PS. Kawy póki co znajduję mnóstwo, a jest ona dość droga, więc to dobry biznes Sticking Out Tongue Nie ogarniam tylko jeszcze cyklu dnia, bo nie wiem, co ile jest noc, a nie można na zegarek spojrzeć Sticking Out Tongue
PS. Z Be the Zombie mam dość duże problemy, dwie "rundy" (bo raz szybko przegrałem, drugi facet ragequitował po pierwszym zgonie) rozegrałem, ale nikogo nie mogę znaleźć Sticking Out Tongue
Hahahaha, dopiero teraz go zauważyłem, sory, gra musi go jakoś widocznie dziwnie chować, że na nagraniu zostaje Sticking Out Tongue

Edit: Gra ukończona, zaliczone wszystkie misje główne i poboczne Laugh Cudowny tytuł Heart