Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów

Pełna wersja: Nowy serwer!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niektórzy może wiedzą, że planujemy otworzyć 2 nowe serwery.
Jeden z nich na pewno będzie serwerem gry CS:GO, jego tryb zostanie przemyślany wkrótce, ale nie jego ma dotyczyć ten wątek.
Chcemy Was zapytać o ten drugi serwer, a mianowicie poprosić o wybranie go. Przyjmujemy wszystkie propozycje z TF i GMOD (obojętnie jaki tryb, byleby był on darmowy i sprawny). Nasze propozycje widnieją już w ankiecie. Jeżeli ktoś chciałby dodać jakąś własną, prosimy o komentarz w tym temacie. Bardzo prosilibyśmy także głosujących o wypowiedź tutaj i może małe uzasadnienie, dlaczego właśnie padło na dany tryb.
Jak za każdym razem, teraz także apelujemy - głosujcie na takie tryby, w które sami chcielibyście pograć.

Jeszcze raz więc prosimy o Waszą pomoc,
Sieć Serwerów Mentlegen
PropHunt, albo Deathrun. Jeżeli byłby taki minimalistyczny (prawie bez addonsów) jest duża szansa na ich spopularyzowanie, bo coprawda mam neta 80 mb/s ale zawsze trafiam na takie gdzie jest 100+ plików do ściągnięcia, a mi nie chcę się czekać
@[Fuilares] Zawsze stawiam na "minimalizm", bo mam to samo Smile 
Ja bym dodał mapkę do surfu Laugh dużo zabawy i przyciąga ludzi Wink
@[BartixV] Chodzi o TF czy GMOD? Smile
Tf już bardziej ale myślałem też troche o cs-sie Laugh tylko tak aby bronie mozna bylo znalesć podczas serfingu Sarcastic
@[BartixV] Nie obraź się, ale póki co z CS'a nie chcę więcej serwerów niż ten 1, muszę sam sprawdzić, jak się go konfiguruje itd., bo trochę się różni.