Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów

Pełna wersja: Ban PainCake
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Jestem PainCake, tylko w loginie mam leon2585.

Chciałem odwołać się do bana: http://forum.mentlegen.pl/sourcebans/ind...mid&Submit


Dostałem bana na 2 tygodnie z dopiskiem: "Mafii RDM mówimy nie!"

Nie należę do żadnej Mafii RDM, staram się być sprawiedliwym i kulturalnym graczem. Ale na pewno nie RDMuję na siłę.
Zależy mi na odbanowaniu, po to założyłem tu konto, gdyż gram od wczoraj a serwer można pochwalić za niskie pingi, dlatego gra mi się na nim przyjemnie i zapewne zostałbym na dłużej...

A jeśli ten RDM faktycznie zaistniał, to na prawdę mi przykro, ale nie robię tego na siłę.
Ban zostaje automatycznie nałożony, gdy na czacie napiszesz minkę "( ͡° ͜ʖ ͡°)". Większość osób, które się nią posługują, należą do grupy o nazwie "Mafia RDM". Ze względu na to, że jej nadużywają, poza tym większość tych osób ma za zadanie uprzykrzyć życie normalnym graczom, wprowadzone zostało to ograniczenie.
Tym razem otrzymasz unban'a, jednak następnym razem nie będzie już odwołania - pisz normalnie i nie dodawaj głupich minek w wypowiedziach.