Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów

Pełna wersja: Skarga na wielu graczy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Jestem na waszym serwerze (i w ogóle w grze) w miarę nowym graczem. Gram w tą grę tylko ze względu na mod TTT, i moja kariera to może z 5 dni.
Zadziwiające dla mnie jest to, jaka ilość nierozgarniętych osób (w większości dzieci) gra na serwerach polskich, czyniąc ten, moim zdaniem bardzo przyjemny i z zasady wciągajacy mod, niegrywalnym.

Zacznę od gracza
"Warzywniak (soczek)" STEAM_0:1:74808532
- Puszczanie muzyki / mszy świętej przez mikrofon, wkurwianie wszystkich, pomimo próśb miał wywalone na wszystko. Mic-spamował przez dobre kilka map. Wiele dzieci uważa to za fascynujące i oryginalne, pozostawie to bez komentarza. Jeszcze niektórzy docinali do innych "zamknij morde i mszy słuchaj" etc.

Następnie:
Dwa dzieciaki ~~ 12 lat, znak rozpoznawczy, ciągły spam na czacie: "( ͡° ͜ʖ ͡°)"
"Robo chicken (PL)" STEAM_0:1:41756844
"RoboNeko Heart"       STEAM_0:1:37170766

Obydwoje masowy RDM, co runde killują bez powodu (dosłownie, pare sekund po starcie potrafią zacząć strzelać), Robo chicken będąc innocentem podbiega do mnie i strzela we mnie z MAC'a, jak ja jestem detektywem, a RoboNeko, jego kolega, pomoga mu i również RDMuje masowo, nawet gdy on jest detektywem.
Jak zapytałem "RoboNeko Heart", dlaczego RDMujesz, odpisał mi, "bo moge".

Mam dowody na wszystko, tak się dla tych panów niefortunnie sklada ze mam shadowplaya, i jak tylko chce, to sobie zapisuje ostatnie 10 minut rozgrywki.

Osoby, które są dojrzałe i z którymi mozna by było pograć, uciekają z serwera, ponieważ nie da się z tymi osobnikami pograć, psują atmosferę i rozgrywkę przez co każdy leavuje. Niestety dla mnie to również prawdopodobnie koniec przygody z tym serwerem.


Brak administracji online od samego ranka aż do teraz, więc samowolka cały czas. Nawet nie wiem jak to wygląda jak admin jest na serwerze, ponieważ aktualnie zastać admina to niesamowite szczęście.

Jak tylko administrator wyrazi chęć zobaczenia footage, to zuploaduje, niestety z moim aktualnym internetem tutaj, to pół dnia uploadu parominutowego filmiku.
Bardzo chciałbym ten materiał zobaczyć w ramach dowodu.
Jeżeli okaże się, że wymienieni gracze rzeczywiście RDM'owali już na początku rundy, oznacza to, że ich wykroczenie podchodzi pod znęcanie się nad innym graczem, za co na pewno zostaną ukarani.
Przepraszam za brak Administracji, ale jest on spowodowany dosłownie "brakiem administracji". W zeszłym miesiącu wszyscy pozostali Admini nie opłacili swojej rangi i zwyczajnie zrezygnowali, więc nie ma na serwerze nikogo. Czekam ciągle, aż jacyś stali i ogarnięci gracze złożą podanie, żeby ktoś mógł serwera pilnować.
Póki co jednak - proszę Cię bardzo o ten materiał, żebym miał owych panów jak na dłoni.
Jak się okazuje, niestety nie zawsze Shadowplay jest niezawodny, większości niestety nie nagrał.

Jedyny clip jaki się nagrał to:
https://www.youtube.com/watch?v=FfMpXsVNlo4
Polecam obejrzeć w HD i obczaić czat pod koniec.
Niestety sam ten czat mi nie wystarczy.
Załatw mi potwierdzenie od min. 2 innych osób i gracze zostaną ukarani.
Meh, mam lepsze rzeczy do roboty niż udowadnianie winy kilku wyjątkowo nisko obdarzonych inteligencją dzieciaków, zmarnowałem już na to wystarczająco dużo czasu.

Prędzej czy później kto inny tu przyjdzie i zapostuje lub zrobi nowy topic z dowodami, tak przynajmniej podejrzewam, bo nie da się z tymi ludźmi grać.

Satiris /out.
Wybacz arhenox ale nie moge przestać sie śmiać hahahahah
Tak jak lemon napisał. Polecam najpierw się dowiedzieć, a potem pisać. Mafia rdm'u powstała z powodu. Jeśli ktoś na nas naskakuje, i/lub rządzi się, to wbijamy rdm'ujemy a on odchodzi. To co pan nagrał był kawałek z mass rdm'u. Który nie był bez powodu.
Ja to powiem tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)  jakbyś może sie tak nie kozaczył to bym ci odpuścił "może". Ale że ty nas wyzywałeś to należała ci sie buła na ryj. Trzeba myśleć zanim sie z kimś zacznie a nie potem płakać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgnijecie kur**, wy i cały ten serwer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stron: 1 2