Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów

Pełna wersja: Odwołanie bana.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dzień dobry, z tej strony szanowany gracz, serwera |Garry's mod TTT|Jakubinno.
Pisze w sprawie, iż użytkownik Carl Blumestin dostał permanentnego bana za wyzywanie admina. Rozumiem iż to karalne, ale perm to za surowa kara, lecz gdyby każdy kto wyzwał kogoś przynajmniej raz dostał bana to, na serwerze teraz by nikt nie grał. Więc apeluje do H@|Arhenox'a o zmniejszenie kary. I chciałbym jeszcze dodać że admin Doświadczony P3dofil, sam nie dostosowywał sie do regulaminu, czyli:

-Banował za rdm (A sam pisałeś iż rdm jest dozwolony i nie miałem prawa banować za rdm)
-Wyzywał Graczy (Głównie rdm'owców)
-I do tego to admin powinien być wzorem dla innych

pratkycznie cała społeczność ludzi którzy od długiego czasu goszczą na Twoim serwerze wyraziła się z aprobatą w stosunku do tej apelacji.
Dołączam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moim zdaniem perm to troche za surowa kara dla carla zwłaszcza że o wiele więcej osób negatywnie wyrazało sie o doświadczonym lecz tylko carl dostał perma. Jestem jak najbardziej za zmniejszeniem kary dla carla.
Popieram. Perm jest zbyt wysoką karą, mnóstwo ludzi na serwerze się wyzywa (tak, wiem, że wyzywał admina) i nie ma tak poważnych konsekwencji. Dołączam się.
Popieram. Carl, to dobry człowiek, ogólnie nie popada w sprzeczki. Fakt, obraził admina, lecz on wyraził swoją dezaprobatę. Po za tym na Pedofila były już skargi. Proszę o odwołanie/skrócenie bana Carla!  Angel
Myślę, że perm to za surowa kara. Biorąc pod uwagę fakt, że Doświadczony sam zaczynał wyzywać i prowokować.
Z owym panem rozmawiałem na PW i nie przekonał mnie on swoją postawą (pomijając zwyzywanie mnie od antysemitów). Nie ma czegoś takiego jak za surowa kara za wyzywanie - wielokrotnie powtarzam, że jest to jedno z największych wykroczeń, większym szacunkiem darzę cheater'ów.
No niestety, chciałbym coś z tym zrobić, ale nie mogę.
Sankcje: podpunkcie 5, 6 (wyzywanie), 7 - miesięczny ban/dożywotni ban.
(22-05-2014, 20:56)TapczanZaglady napisał(a): [ -> ]Myślę, że perm to za surowa kara. Biorąc pod uwagę fakt, że Doświadczony sam zaczynał wyzywać i prowokować.

Tapczam proszę Cię... ja się zaczynałem? xD

Tak woli wyjaśnienia to nie wiem dlaczego jest mowa o mnie skoro nie mam już adma od chyba tygodnia, a carl dostał bana wczoraj....
Carl nie odstał chyba wczoraj bana? Czy ja o czymś nie wiem?

Da Faq?
Stron: 1 2