Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów

Pełna wersja: Niesłuszny ban gracza Romantyk12 oraz olej(PL)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dzisiaj grając sobie na serwerze miałem przyjemność natknąć się na admina Doświadczonego Pedofila. Trafiłem w sam środek szczerych wyznań graczy na temat własnie tego admina. Sporo osób na niego narzekało, a sam nie mam zbyt dobrego zdania więc także zacząłem wyrażać swoje dosyć jednostronne zdanie o tym adminie. Zaczął wysyłać mi na admin sayu punkty regulaminu, których nigdy ani trochę nie złamałem. Był to bodajże punkt 9 ,gdzie pisze aby nie znęcać się nad graczami. Nie znęcałem się nad Nim. Co do obrażania owszem, przyznaje się ale któż by się nie zdenerwował na ,że tak powiem niekompetencję? Bo moim zdaniem jest to jawne nadużywanie admina tylko dlatego,że pedofil poczuł się urażony. Dostaliśmy z olejem bana na dwa tygodnie. Dwa tygodnie to chyba trochę za dużo i według mnie jest to nadużywanie admina. Nie tylko ja oraz olej jesteśmy przeciwko temu aby Pedofil tak się rządził.Teksty typu "daj mi shotguna bo Cie zbanuje",którym rzucił do Uranusa przykładowo, są naprawdę śmieszne. Piszę odwołanie za gracza olej, bo nie ma potrzeby pisania dwóch odwołań o tym samym,gdyż obydwoje dostaliśmy Je za to samo. Reasumując wnoszę albo o zdjęcie bana albo chociaż skrócenie jego długości,ponieważ Pedofil postanowił specjalnie dla nas wyegzekwować taką karę.
Sorki P3dofilku , ale przesadzasz Smile
"daj mi shotguna bo Cie zbanuje" Że co? xD nic takiego nie mówiłem haha Ohnoes

To zacznę od nowa jak to naprawdę było.
Graliśmy sobie na mapie plaza. Wszystko ok. Olej stał na dachu i kampił ze snajpą (Wyglądało jakby chciał kogoś ściągnąć Sticking Out Tongue ), więc go zabiłem. Od tego momentu olej wraz z romantykiem zaczęli mnie wyzywać a H@ nazwali chyba "idiotą", dlatego, że mi dał admina. Następnie na mapie skyisland. Kilka razy pod rząd mnie zabili, więcej nie zdążyli, bo dostali bana. (O to nie truję dupy, ale dałem tylko jako dodatkowy powód.) Mam prawie wszystko nagrane. To co napisałem może potwierdzić świadek. Smile
Na skyisland dałem vote za zmianą mapy. (chyba o to wszystko poszło) Romantyk, robo, olej i parę innych osób nie chciało jej zmieniać (mieli to tego prawo nikogo nie zmuszałem) Zaczęli mnie wyzywać, romantyk robił kicki dla siebie, że dostanie bana itd. Jak będzie potrzeba to wrzucę film na YT.
Doświadczony nadużywa swojego admina, myśli, że jest panem świata i może robić co chce.
Potwierdzam Up. Unbana im.

Banując stałych graczy , odstraszamy ich. A skoro niby obrażają , to dawaj im gaga i po sprawie.
Powiem tylko jedno... Nie było Was, a się wypowiadacie Smile
Mam wszystko nagrane...
@up

Co do zabijania pedofila - Bzdety. Zabiłem go,ponieważ byłem traitorem, a on niewinnym. Czy nie o to chodzi w tym game modzie?
Dołączyłem w przygotowaniu i słyszałem wszystko. Nieraz podczas gry rozmawiam z innymi graczami, którzy komentują na minus twoje poczynania, a za wyrażanie opinii gracze nie powinni być banowani. Na podstawie tego co mówią inni powinieneś przemyśleć to co robisz, a prowokowanie graczy, żeby dać im bana to na pewno dobra rzecz do przemyślenia.
prowokowanie? Ohnoes
Nie rozumiem czemu ludzie są tak chamscy. To tylko dlatego, że nie mam mutacji...
Przykro mi , ale wg. nas nie masz najlepszej opini od graczy. Szczególnie to widać jak ciebie nie ma.
Lepiej jest bez ciebie.
Stron: 1 2 3 4