Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów

Pełna wersja: Siema :v
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema AngelTu Anal-B Hot graczom TF'a raczej sie przedstawiać nie musze. Wabie sie Artur, mam 16/17 lat, jestem z Działdowa. Na mentku już 3947 minut spędzonych równo, znany z ciętych kłótni z graczami. Hehe. W sumie, to słucham prawilnych rapsów typu WSRH (Nie, nie absolwent wyższej szkoły robienia kutasów). Mam dziewczyne, która też grywa na waszym serverze (nick. Dziewczyna Anal-B ) Ohnoes. Moge wstawić fotki jak chcecie ;****
Bardzo lubiany i znany. Pozdrawiam wszystkich adminów, którzy mnie jeszcze nie zbanowali za moją kulture osobistą na serverze. kc.
No siema, byłeś chyba już wcześniej na forum Sticking Out Tongue
Nom, był. Siema, ja jestem .:YourDoom:. a.k.a .:Ghost:. a.k.a WAP który czasem wbija na serwer żeby poniszczyć suabych graczy ^^ (gram w TF2 profesjonalnie, głownie inżynier i demoman).


Tak dla swag'u:
Wireplay - Dywizja 3 (inżynier)
ETF2L Highlander - Dywizja 3/4 (obecnie w dywizji 6 bo mi się team rozpadł.. inżynier)
ETF2L 6v6 - Dywizja 5 (demoman)
UGC - Silver/Steel (inżynier)

P.S Dawaj fotki, ocenię obiektywnie (jestem specjalistą w ocenianiu wyglądu hhehe).
Witom cię w noszych progach