Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów

Pełna wersja: Skarga na doświadczonego pedofila
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Chciałbym złożyć skargę na doświadczonego pedofila ponieważ dostałem bana na 3 godziny za nic. Dowodów co prawda nie mam żadnych ale można sprawdzić na banliście. Podejrzewam że to pedofil ponieważ tylko on był wtedy na serwerze z administracji. Chciałbym się chociaż dowiedzieć za co ten ban.

Pozdrawiam robo chicken.
Podpinam się pod temat. I na nasze szczęście dowody mam. Sprawa wygląda mniej więcej w taki sposób że od razu po otrzymaniu rangi administratora użytkownik "Doświadczony Pedofil" popełnił parę wykroczeń.
Wykroczenia:
- Bezsensowne kicki (Atak DDOS na serwer a ten kicka ludzi za ping)
- Wielokrotne teleportowanie się do graczy podczas rundy.
- Bezpodstawny ban dla Robo Chickena (aka ban z dupy). Powodem był wielokrotny RDM oraz obraza choć chicken nic nie zrobił. Po prostu mają napine na siebie ale to nie usprawiedliwia bana dla użytkownika z powodem który nawet nie miał miejsca. Nie obrażał nikogo , wytykał tylko błędy ale nie użył żadnego nie stosownego słownictwa.
- Po krótkiej dyskusji (bez "mocnych" słów) dostałem gaga udowodniając że ban dla robo chickena (bardzo nielubianego gracza) był kompletnie bezpodstawny. Jedynym argumentem "przeciwników" w dyskusji było denerwujące zachowanie chickena. Ale chyba nie o to chodzi w banowaniu ? Jak na mój gust decyzje o banowaniu za zachowanie powinien podejmować H@ a nie admin. Bo będąc takim jakim jest nie łamie regulaminu. A o ile mi wiadomo admin może TYLKO banować za łamanie regulaminu.

Dowody:
[Obrazek: 8a1OR.jpg]
[Obrazek: 8a1W7.jpg]
[Obrazek: 8a1Yd.jpg]
[Obrazek: 8a4n1.jpg]
[Obrazek: 8a4mv.jpg]
Robo dostał bana z masowy RDM i wyzywanie wszystkich (nie od dziś) a te teleporty. Jak już ktoś wspomniał mam admina od nie wiem 30min może więc chciałem zobaczyć co się czym robi Sticking Out Tongue
Nie się wypowie na ten temat reszta graczy.... Wszyscy chcieli żeby robo dostał perma. Na razie jako ostrzeżenie dostał tylko na 3h.
Nie wiem kto jest T . Smile Jak ktoś do mnie strzela to chyba proste, że jest T?
Jak ktoś robi mass RDM i przeszkadza to mogę mu dać bana. H@ tak powiedział Smile
Jedno pytanie panie H@ . Czy administrator ma dostęp do jakichkolwiek logów ? Jak tak to mamy wyjaśnienie jego "TRAITOR ZMYSŁU".
Z tego co mi się zdaje nie mam Smile A nawet jak mam to by było w logach a ja nic nie wpisywałem Sticking Out Tongue
Zresztą to jest wzięte z dupy, ponieważ nikt na servie nie mówi, że zabijam T czy coś więc nie wiem....
Nadal nie zmienia to faktu że administrator z ciebie taki jak z jakiegoś serwera minecraft hamachi zrobionego przez 10-latka.
Szkoda, że cały server (oprócz "mafii" RDM i TarooX) jest za mną Smile
Cały serwer za tobą tak ? Jakoś na razie tu są same skargi a prosiłeś w grze o to że jak ktoś jest za tobą to niech cie wesprze na forum. Smutecek , nikt nie przyszedł choć mieli wielki napis na środku ekranu z twoją prośbą o pomoc.
Stron: 1 2 3 4 5 6