Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów

Pełna wersja: Poszukiwany wprawny tłumacz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukiwany: Tłumacz języka angielskiego
Wymagania: Perfekcyjna znajomość języka angielskiego oraz polskiego, przede wszystkim gramatyki, stylistyki i ortografii. Wolny czas, dość szybkie wykonywanie zadanej pracy.
Wynagrodzenie: Gwarantowane 10 punktów miesięcznie + bonusy w zależności od długości danego do przetłumaczenia tekstu.
Oczekiwania: Tłumaczenie przekazanych tekstów z j. angielskiego na polski i odwrotnie.
Stan: Nabór otwarty.
Zgłoszenia prosimy pisać w tym temacie.
Btw. 10 pkt, to nie wydaje ci się, że mało? Raczej nikt kto perfekcyjnie zna Angielski, nie pójdzie na to Sticking Out Tongue (To tylko moje zdanie)
@[Bless] 10 punktów to ilość gwarantowana, jeżeli w danym miesiącu nic nie zostanie mu zlecone, to i tak ją otrzyma. Od każdej wykonanej pracy otrzyma on dodatkowe wynagrodzenie, w wysokości od 1 do nawet 40 punktów.
Zgłaszam się.
Angielski znam na zadowalającym poziomie. (Ty się nie spodziewaj że znajdziesz tu tłumacza)
Jakie to dziwne, że dopiero teraz zobaczyłam ten temat - angielski mam bardzo dobrze opanowany, bardziej przystosowany do swobodnych rozmów (trochę siedziałam za granicą), jednak oficjalny jak najbardziej znam. Poza tym, na poziomie średnio-zaawansowanym znam hiszpański oraz ruski, i na poziomie początkującym łacinę (xd).
Z chęcią się zgłoszę, ale bardziej z częstotliwością zastępcy, nie zawsze czas pozwala, przecież są gry, które trzeba przejść.

Podsumowując - zgłaszam się.
"Etat" mam tylko jeden, a skoro Zua jest aż tak ogarnięta w językach (czego zazdroszczę Laugh), to dam jej szansę jako pierwszej osobie Smile
Póki co więc temat zamykam Smile