Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów

Pełna wersja: Zmiany? A może koniec?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie wiem ile jeszcze pociągnę, strasznie tutaj mało życia (aż mi się nie chce na to patrzeć), na Mentlegen'ie ciągła monotonność, brak praktycznie jakiegokolwiek zainteresowania ze strony graczy (DaaYmaR się tylko o update'y upomina [Obrazek: tounge.png]), Admini odchodzą, nikt nowy się nie zgłasza - nie wiem co miał w sobie serwer Maski, ale było w nim dużo więcej życia niż tutaj. A może to zwyczajnie ja się wypaliłem... Inwestuję teraz grube pieniądze w coś, co tak naprawdę nie sprawia mi takiej przyjemności jak dawniej (bo sam w TF'a już nie gram). Poczekam jeszcze trochę, spróbuję jakieś nowe pomysły wdrożyć, jeśli mi się nie uda to trudno - stracę zniżkę, lepsze parametry itp. Przepraszam więc wszystkich. którym jednak choć trochę zależy, forum jednak na pewno pozostanie, więc jeśli ktoś jednak dla odmiany miałby ochotę tutaj zajrzeć to serdecznie zapraszam - co najwyżej mogę wtedy zredukować koszta do kilku złotych miesięcznie. Ciekawi mnie bardzo jak Wy to widzicie i co myślicie o tym, że jest jak jest. Pisząc te słowa myślę, że jeśli w ciągu kwartału nic się nie zmieni - wszystkie serwery sieci zostaną zamknięte [Obrazek: sad.png]
Moim zdaniem przydałby się serwer minecraft ew. GTA San Andreas (samp) Laugh
(10-12-2013, 16:10)LeRoi napisał(a): [ -> ]Moim zdaniem przydałby się serwer minecraft ew. GTA San Andreas (samp) Laugh

Niedawno pewien serwer SAMP'a się do nas zgłosił, chciał dołączyć, ale ja nie mogę go przyjąć, bo nawet nie miałbym jak go zweryfikować (nie mam zainstalowanej gry, a nawet się na SAMP'ie nie znam).
Co do Minecraft'a - może pokombinuję i zrobię znowu ofertę sponsoringu, pomyślę.

Póki co postanowiłem, że zostają 3 serwery - Mentlegen {24/7}, Rotation, który zmienia się w VSH oraz TTT, który aktualnie nie chce działać.
(10-12-2013, 17:08)Arhenox napisał(a): [ -> ]
(10-12-2013, 16:10)LeRoi napisał(a): [ -> ]Moim zdaniem przydałby się serwer minecraft ew. GTA San Andreas (samp) Laugh

Niedawno pewien serwer SAMP'a się do nas zgłosił, chciał dołączyć, ale ja nie mogę go przyjąć, bo nawet nie miałbym jak go zweryfikować (nie mam zainstalowanej gry, a nawet się na SAMP'ie nie znam).
Co do Minecraft'a - może pokombinuję i zrobię znowu ofertę sponsoringu, pomyślę.

Póki co postanowiłem, że zostają 3 serwery - Mentlegen {24/7}, Rotation, który zmienia się w VSH oraz TTT, który aktualnie nie chce działać.
Hmm, mógłbym się pobawić w serwer minecraft Sarcastic Oczywiscie skyblock :d Samp to taka zwykła lista z serwerami przez które odpala sie multiplayer :d
@[LeRoi] Wiem co to jest, tylko nie znam się na konfigurowaniu i samej grze Smile
@[BlessPL] To nic nie da, bo ja musiałbym mieć nad nim stałą obserwację, poza tym - już odmówiłem Smile
VSH już prawie gotowy, jutro prawdopodobnie dokończę i otworzę jego wersję Beta.
Co do serwera Minecraft - zrobię znowu konkurs na sponsoring Smile
Ejta, tylko ja jestem takim zamułem? Odpowiadam na wszystkie posta po kilku tygodniach... xD
Co do serwerów - zawsze jestem za Minecraft'em, umiem prowadzić to, moje małe hobby (razem z Maską (ja go nazywałam moim Pietrusiem, ale to szczegół Laugh) prowadziliśmy przez jakiś czas serwerownię minecraft, jednak w pewnym momencie Maska zapomniał zapłacić za forum i wszystko padło na kilka dni, jakoś nas to zniechęciło do dalszych działań xD), mogłabym nawet sama pomyśleć nad kupnem takiego serwera i przyłączenia go tutaj, mam mapę i pomysł w głowie, jednak jest jeszcze trochę roboty przy tej mapie. Wink
Inny pomysł to serwer do Counter Strike: Global Offensive, postawić serwer z samymi mapkami minigame/bhop, jaile i te sprawy, był taki jeden serwer, stał cały czas zapełniony, idealny dla takich noobów jak ja, którzy nie mają dobrego cela... Podałabym więcej szczegółów, ale to gdyby ktoś okazał się zainteresowany. ;P
Jeszcze jeden ajdija - serwer DayZ? Moooże? Taki bez zombie, samo przetrwanie... Gracz vs Gracz, no nie wiem, trochę mam pomysłów i chęci. ((;
Jak postawicie MC na Tekkit-cie to sam będę grać.
@[El Presidente] Ten pomysł raczej odpada, gdyż moim zdaniem Tekkit jest tylko dla hardcore'ów (sam go w ogóle nie ogarniam) i trochę psuje lite'owość tej gry. Poza tym silnik ma też większe wymagania, co przekłada się na sam serwer.
Stron: 1 2