Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów

Pełna wersja: Poszukiwany znawca cen item'ów TF2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak mogliście zauważyć, w dziale Trade'ów znalazło się wiele scam'ów. Ponieważ praktycznie nie gram już w TF'a, potrzebuję znawcy cen.
Wątek ma na celu znalezienie bardzo dobrego znawcy cen przedmiotów w TF'ie, takiego, który opłacalności większości oferty nie musi sprawdzać na stronach do tego przeznaczonych.
Proszę o składanie w odpowiedziach swoich podań, podając także swoje doświadczenie z ów grą.
Najbardziej przekonująca osoba zostanie wybrana na Strażnika cen, ranga ta wiąże się z otrzymaniem moderatora w dziale Trade House, a także miesięczną "wypłatą" w ilości 30 punktów w sklepie. Osoba ta może zostać także w przyszłości wybrana do pilnowania cen, jeżeli uda mi się napisać sieciowego bota do wymiany item'ów na punkty Smile
Proszę, by zgłaszały się tylko osoby kompetentne.
Jakiekolwiek zmiany co do stanu naboru, będą ogłaszane przeze mnie w tym wątku.
Tak długo jak jest on otwarty, trwa rekrutacja.
Pozdrawiam,
Arhenox
Zgłaszam się na ochotnika. Dlaczego ja?
-1532 Wymiany na steamie w 1.5 roku(dość dużo, nie powiem)
-W swoim czasie posiadałem 2 unusuale(średni tier) a wartość mojego konta wynosiła ponad 700 ref. Użyłem czasu przeszłego ponieważ pozbyłem się jednej z moich efektownych czap(gość walnął overpay i to w realnej kasie więc nie mogłem się powstrzymać)
-Gracze i kumple zgłaszali się do mnie z pytaniami w stylu: "fishy a czy to mi się opłaca?" lub "doradź mi czego mam chcieć za ten item"
-byłem świadkiem zje***ia cen i ekonomi przez stronkę backpack.tf i wiem komu ufać lub nie
-Było mi oferowanie zajęcie pozycji ustalacza cen w cenniku ROhnoesS'a(walone emotikonki wszystkie iks de przerabiają!) (który to cennik niestety nie wypalił)
-Byłem świadkiem wielu rodzajów scamu i wiem jak wygląda oraz potrafię rozpoznać kogoś kto chce się pozbyć czegoś po normalnej cenie i takiego kogoś kto chce zrobić jak w tym dowcipie(Jak zrobić karpia po żydowsku? -Kupić karpia i sprzedać z podwójnym zyskiem.).
-Jestem przeciwnikiem wszelkich TF2Scampost(celowo zmieniam nazwe żeby mnie nie pozwali ;P) i podobnych, gdyż to nieograniczone źródło scamu i nadludzkiego wyzysku i używam takich rzeczy tylko w ostateczności.(nie mówię że KAŻDY próbuje okradać na takich stronach, ale jednak większość chamów dyktuje takie ceny że szczęka opada)
Podsumowując chcę sprawić aby to forum nie było kolejnym z miejsc scamu, a użytkownicy w zgodzie i sprawiedliwości dokonywali wymian.Amen,Howgh, Drugi amen.
Podanie o stanowisko Strażnika Cen

Nick: Jaffarello
Wiek: 17 lat
Profil Steam: Link
Aktualna (09.09.2013) wartość plecaka: ok. 3.35 buds (136 $)
SteamRep: Bez zastrzeżeń
VAC: Czyste konto =)

Doświadczenie z handlem: Pomimo stosunkowo krótkiej "kariery" (około trzech miesięcy), udało mi się nabyć pewne doświadczenie, jeśli chodzi o trade. Jestem dobrze obeznany z cenami "artykułów niższego szczebla" (o relatywnie niskiej wartości) - wiedza ta pochodzi tylko i wyłącznie z praktyki, tzn. licznych wymian, najczęściej zakończonych sukcesem. Miałem również styczność z unusualami oraz droższymi itemami, co jestem w stanie udowodnić. Czas spędzony na obracaniu różnego rodzaju przedmiotami pozwala mi odróżnić pozornie dobrą ofertę od tej, która rzeczywiście jest sprawiedliwa dla obydwu stron. Na bieżąco monitoruję wszelkie zmiany i trendy zachodzące na rynku jako aktywny użytkownik backpack.tf, lecz nie traktuję tego serwisu jak nieomylnej, osobistej Biblii cenowej, a jest to dość często popełniany błąd. Znajomość języka angielskiego umożliwiła mi pełne wykorzystanie możliwości oferowanych przez międzynarodową społeczność traderów. Wiem, w jaki sposób działają scammerzy, sharkerzy bądź inni oszuści na stronach typu tf2outpost.com czy bazaar.tf, a zarazem potrafię orientować się w tej dżungli, wyławiając sensowne oferty.

Dlaczego akurat ja?: Wymienione wyżej cechy i umiejętności w połączeniu z faktem, że jestem gotów wygospodarować część swojego wolnego czasu na rzecz forum pozwalają mi ubiegać się o to stanowisko bez jakiegokolwiek wstydu. Uważam, iż dział Trade House potrzebuje nie tylko kogoś, kto będzie w stanie stwierdzić, że kilka broni za jeden key to zwyczajny scam, lecz również delikatnie wprowadzić nowicjuszy w temat czy udzielić rady w kwestii wymiany przeprowadzanej poza ramami forum. Już wcześniej zdarzało mi się pomagać znajomym, którzy chętnie korzystali z moich porad. Mogę pełnić rolę pośrednika, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Jeśli istnieją jakieś wątpliwości, chętnie wstąpię na "bezpłatny" ( Rolleyes ) okres próbny lub dam się przepytać podczas nieco bardziej osobistej rozmowy.

Z góry dziękuję za rozpatrzenie tego podania i poświęcenie mi swojego czasu.
Czekam na zgłoszenia jeszcze 3 dni Sticking Out Tongue
Oba podania świetne, ale jednak Fishy'ego troszkę dłużej znam i wiem, że mogę na niego zawsze liczyć, poza tym ma też dłuższe doświadczenie.
Dziękuję za zgłoszenia - Fishy zostaje strażnikiem, Jaffarello - będziesz jego zastępcą, czyli gdyby zrezygnował lub zwyczajnie się nie spisywał (co się raczej zdarzyć nie powinno), lub zwyczajnie potrzebowałbym jeszcze jednej osoby do pomocy - będę o Tobie pamiętał Smile
Póki co - nabór zamknięty.