Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów

Pełna wersja: Styl Forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy moge zrobić jakieś fajne nowe logo dla servera ? Bo takie troche brzydkie jest Ohnoes
I z resztą wtf ? Minecraft ?
Moge przerobić ten styl jak chcecie ;]

Chętnie też zrobie łądną ban liste i radio oraz poprawie te statystyki
Styl jest już przerobiony pod nasze forum, a nowy nie wchodzi w grę, gdyż oparte na nim są wszystkie podstrony. Logo - dlaczego niby brzydkie ? Spokojne, tak jak stylistyka forum. Minecraft owszem - jesteśmy głównie siecią TF/ MC. Brak serwerów spowodowany brakiem pomysłów. Poza tym miło, że się proponujesz, ale głównie polega to na tym, że ja wykonuję prace tego typu, jest to dla mnie nauka Smile
Arhenox,jak wrócę podeślij mi header to poprzerabiam, jak się spodoba ustw. Na forum jak nie wstawie sobie do mojej sygnaturki
(12-08-2013, 06:15)Arhenox napisał(a): [ -> ]Styl jest już przerobiony pod nasze forum, a nowy nie wchodzi w grę, gdyż oparte na nim są wszystkie podstrony. Logo - dlaczego niby brzydkie ? Spokojne, tak jak stylistyka forum. Minecraft owszem - jesteśmy głównie siecią TF/ MC. Brak serwerów spowodowany brakiem pomysłów. Poza tym miło, że się proponujesz, ale głównie polega to na tym, że ja wykonuję prace tego typu, jest to dla mnie nauka Smile
Skoro forum jest zrobione tak specjalnie to czemu np ban lista w sourcebans nie może też sostać przerobiona ?
Poza tym. Kod w statystykach TF2 jest taki no yyy połączenie polskiego i angielskiego z tego co widze Ohnoes a te gwiazdki w tle chyba nie bardzo się kleją z panelem.
O statystykach minecraft się nie wypowiem bo wcześniej mi wyskakiwał błąd MySql a teraz nie wczytuje nawet index.php
Do sklepu też przydała by sie jakaś nowa siatka graficzna..
Statystyki TF nie ja projektowałem, tylko spolszczyłem - prosili, żeby najlepiej nic poza językiem nie zmieniać, jeśli jakieś uwagi do tłumaczenia, to śmiało pisać, staty MC nie działają, bo nie działa sam serwer, a sklep jest klasyczny, w 3 głównych kolorach stylu - niebieskim, szarym, białym, nie ma sensu bawić się tam za bardzo, skoro to pewnie najrzadziej odwiedzana strona. Header'a nie podam, bo jest on modyfikowany i zawiera ważne php. Miło mi, że tylu chętnych grafików, jak będę czegoś potrzebował, pewnie się zwrócę :-)
Już cie nie lubie :CCCCC
Ja tu nie jestem od bycia lubianym tylko zarządzania tym wszystkim, a to czy mnie ktoś nienawidzi/uwielbia, to mniej ważna sprawa, aczkolwiek miło jest nie mieć wrogów :-)
Zamykam.