Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów

Pełna wersja: Radio Awesomegaming
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No,Heej ;3
Nudzi Sie wam?
Wejdzcie na moje radio
http://radio.awesomegaming.pl
Lub na stronę na której postanowiłam zrobić listęserwerów
http://awesomegaming.pl
Lecz dopiero Gdy wrócę dam dane dwóm djom
Ale narazie gra bot
Proponowałam arhiemu by dodał radio na mentlegena
Ale ten uparciuch nie chcę się zgodzić
Pozatym żarł by on kasę np dodanie własnej piosenki do radia 3zl
I np kupuje gościu tyle i tyle pkt. Za 3 zł
I wysyla kod na emaila wraz z linkiem do pios enki.
Więc dawajcie komentarze by przekonać arha
(Wszystkie nazwy mogę zmienić)

//@edit. Zmienione linki
Tu nie chodzi nawet o kolejną możliwość wykradania kasy ludziom z portfeli. Bardziej by się przydała zachęta żeby KTOKOLWIEK(najlepiej w liczbie mnogiej) COKOLWIEK(znowu mnogo) kupował. Regularnie.Co miesiąc.(btw, dodaj www. do linków żeby się ustawiły jako linki żeby nie kopiować ręcznie do box'a)
ja juz wchodze w tego linka i zaczynam sluchac.. Laugh

// nie da sie sluchac na telefonie... wielki --------
Wiem.. szkoda że na tel niedziała, u mnie jest tak że Gdy wbije na telu to crashuje przeglądarke.. ale na pc gitez. A tak wogle fishy fajne chociaż?
Fajne niefajne, nie mi to oceniać bo ja tu kompletnie nie z tego typu ludzi coby takiej muzyki słuchali. Jedynie moja tolerancja muzyczna nie pozwala mi się tu w pełni wypowiedzieć co o tym myślę Laugh
Fajne radio ale mało słuchaczy i łyse sam player
Gdy wrócę dam dane DJ do autopilota ponieważ gdyby zagrał to ja musze wrócić wrócić by go znów włączyć... Czyli pod koniec wakacji..
A tak wogle to chciałbyś by radio było na mentlegenie?
ja bym chciał Sarcastic Smile)))
(11-08-2013, 07:45)Natalia97.wykOnawca napisał(a): [ -> ]Gdy wrócę dam dane DJ do autopilota ponieważ gdyby zagrał to ja musze wrócić wrócić by go znów włączyć... Czyli pod koniec wakacji..
A tak wogle to chciałbyś by radio było na mentlegenie?
Chciałbym ale takie porządne. Osobiście prowadziłem już parę internetowych radii, jestem też grafikiem komputerowym i czasami bawie sie w kodowanie w php więc moge zrobić jakieś ładne radio :>
Hah nie musisz wystarczy dać mój JavaScript... Ponieważ wykilupilem na 5 miesięcy autodj,radio,transcoder czyli.. 340zl? Około
Stron: 1 2