Mentlegen  - Sieć Polskich Serwerów
Skarga na xSkyer - Wersja do druku

+- Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów (https://forum.mentlegen.pl)
+-- Dział: Kosz (https://forum.mentlegen.pl/dzial-Kosz)
+--- Dział: Kosz - Inne (https://forum.mentlegen.pl/dzial-Kosz-Inne)
+--- Wątek: Skarga na xSkyer (/watek-Skarga-na-xSkyer)



Skarga na xSkyer - kubagut445 - 15-05-2014

Jako, że jesteśmy obaj adminami to nie wiem czy mógłbym  mu dać bana. (dlatego pisze tutaj)
Chciałbym złożyć skargę na xSkyer za niekulturalne za chowanie w stosunku do mnie. Ciągłe zabijanie na początku rundy. Poniżanie mnie przy całym serverze. Psucie opinii na mój temat (jakby nie on jakieś 50% więcej ludzi by mnie "lubiło" ) 
Nie mam nic do Skyera, ale zaczęło mnie już wkurzać, że nic mu nie zrobiłem, a on mnie poniża, psuje opinie...
Nie wiem jak to ma być załatwione, ale po prostu nie mam ochoty tego słuchać. 
Gagowanie mnie bez przerwy. Za co? Za nic... Wiem, że jest do tego punkt, ale jeżeli ja (admin) zostałem za niego zgagowany to dlaczego SkYer nie dopełni swej funkcji do końca i nie zgaguje innych?
P.S. dowody mogę dostarczyć na jutro jakby były potrzebne Smile
To samo tyczy się sw13zop.


RE: Skarga na xSkyer - xSkyer - 15-05-2014

Psucie reputacji? Śmieszne? WYstarczy prywatnie porozmawiać z graczami i każdy Ci powie , że nie za bardzo Cię lubią. Na początku rundy zabiłem Cię 2 razy ( 1 raz , bo blokowałeś mi drzwi , a 2 przypadkowo ) , a reszta przypadków to masowe zabijanie.

#Edit nie można karać za RDM. Gagowałem cię , bo sobie dawałeś ungag , a złamałeś 1 pkt. regulaminu.


RE: Skarga na xSkyer - kubagut445 - 15-05-2014

3 razy... 1 chamsko mnie zabiłem "tak ło" 2 raz zabiłeś mnie, bo wszedłem za tobą i 2m ci nie wystarczyło na przejście (obrócił się i jak mnie zobaczył od razu death) 3 raz to samo co 1 Smile


RE: Skarga na xSkyer - LeviTheJew - 15-05-2014

Ahhh... Was samych na kilka dni zostawić nie można...


RE: Skarga na xSkyer - Prolak - 15-05-2014

"Gagowałem cie bo dawałeś sobie ungag"- WUT Ohnoes


RE: Skarga na xSkyer - kubagut445 - 15-05-2014

(15-05-2014, 19:47)xSkyer napisał(a): Psucie reputacji? Śmieszne? WYstarczy prywatnie porozmawiać z graczami i każdy Ci powie , że nie za bardzo Cię lubią. Na początku rundy zabiłem Cię 2 razy ( 1 raz , bo blokowałeś mi drzwi , a 2 przypadkowo ) , a reszta przypadków to masowe zabijanie.

#Edit nie można karać za RDM. Gagowałem cię , bo sobie dawałeś ungag , a złamałeś 1 pkt. regulaminu.

"Gagowałem cię , bo sobie dawałeś ungag" no właśnie WUT?
"nie można karać za RDM." Jest punkt 9.
"a złamałeś 1 pkt. regulaminu." chyba 10....
Jak już pisałem:
Cytat:to dlaczego SkYer nie dopełni swej funkcji do końca i nie zgaguje innych?



RE: Skarga na xSkyer - xSkyer - 15-05-2014

Przez 1pkt. pisałem - Jeden punkt regulaminu , nie pierwszy. Skoro go złamałeś to Cię gagowałem.
Przykro mi to mówić , ale: Już powoli nie zależy mi na tym serwerze. Zaczyna się masowy bul dópy. Już na serwerze pojawiły się ciekawe tematy i kilka graczy z chęcią nas wesprze.


RE: Skarga na xSkyer - Prolak - 15-05-2014

Separatyzm niczym w Donbassie.


RE: Skarga na xSkyer - Arhenox - 15-05-2014

Przepraszam Was bardzo, ale jakim prawem toczycie ze sobą wojnę?
Co ma znaczyć "Gagowałem cię , bo sobie dawałeś ungag"? Bo mi to brzmi na czystą samowolkę. Nie masz prawa podejmować jakichkolwiek działań względem innych Administratorów.
Twój tekst - "Psucie reputacji? Śmieszne? WYstarczy prywatnie porozmawiać z graczami i każdy Ci powie , że nie za bardzo Cię lubią" - wbijcie sobie wszyscy do głowy, że Administrator nie musi być lubiany. Tak samo jak z nauczycielem - ważne, by czegoś nauczył, a można go i nienawidzić.
Do jasnej cholery - jak byłem sam Adminem te 2 lata temu, to wszyscy staliśmy za sobą murem. Teraz wywołują się jakieś walki pomiędzy osobami, które mają dać odpowiedni przykład.
Jeżeli @[xSkyer] na serwerze Ci nie zależy, może lepiej byłoby, gdybyśmy faktycznie się pożegnali...
Słowami "Zaczyna się masowy bul dópy." straciłeś prawie cały mój szacunek do Ciebie. Po złożeniu podania zachowywałeś się zupełnie inaczej... Nie cierpię "dzieci", które używają tego tekstu zawsze, gdy pojawia się jakiś problem. Mówiąc inaczej - obowiązkiem gracza jest jego "ból dópy", jeżeli dzieje się coś niedobrego. Nie wiem co mam rozumieć poprzez "Już na serwerze pojawiły się ciekawe tematy i kilka graczy z chęcią nas wesprze." - jeżeli chcecie założyć serwer, to śmiało. Jestem pewny, że Wam się z takim podejściem uda, bo 90% graczy (czysta gimbaza) myśli identycznie jak Ty. Wszędzie tylko "ból dópy". Sam Cię nie zdejmę, bo nie mam póki co powodu, ale jeżeli zechcesz odejść - uszanuję to.

Rozpatrzono pozytywnie

Jeżeli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, pisz na [email protected] lub na PW