Mentlegen  - Sieć Polskich Serwerów
Skarga na Doświadczonego Pedofila - Wersja do druku

+- Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów (https://forum.mentlegen.pl)
+-- Dział: Kosz (https://forum.mentlegen.pl/dzial-Kosz)
+--- Dział: Kosz - Inne (https://forum.mentlegen.pl/dzial-Kosz-Inne)
+--- Wątek: Skarga na Doświadczonego Pedofila (/watek-Skarga-na-Doswiadczonego-Pedofila--664)

Strony: 1 2 3 4


Skarga na Doświadczonego Pedofila - Romantyk12 - 14-05-2014

Piszę tą skargę z wiadomych jak mniemam powodów. Uważam,że admin Doświadczony Pedofil nadużywa swojego admina wobec graczy . W mojej skardze wziąłem pod uwagę to że otrzymałem bana za rzeczy których albo nie zrobiłem (Znęcanie się-bzdura) oraz obrażanie (Nie w takim stopniu aby dostać bana na dwa tygodnie oraz straszenie permem). Zaryzykuję stwierdzenie,że jedyne co robi ten użytkownik to zatruwanie serwera swoją niekompetencją. Grozi wysyłając na admin sayu części regulaminu, denerwuje wielu innych graczy, co skutkuje tym że po prostu jest bardzo nielubiany na serwerze. Na pewno nie byłoby tyle skarg oraz szumu,gdyby niczego nie było na rzeczy. Jestem pewien że wielu użytkowników poprze moje stanowisko w kwestii tej skargi. Tyle Pedofil obiecywał,powiedział że tak bardzo ogarnie wszystko i co z tego? Skargi i zażalenia, problemy i nieporozumienia. Moim, oraz wielu innych, zdaniem, Pedofil powinien zostać zdegradowany. Dowodów rzeczowych nie posiadam,gdyż jest to skarga ogólna ,lecz wielu graczy uważa tak samo, ja tylko to ubrałem ładnie w słowa.


RE: Skarga na Doświadczonego Pedofila - sw13zop - 14-05-2014

Potwierdzam i sie pod tym podpisuje, doświadczony pedofil jest żałosny -.-

Jestem za odsunięciem go z funkcji administratora!!!!!


RE: Skarga na Doświadczonego Pedofila - xSkyer - 14-05-2014

Podpis.
Nadużywa komend admina i traktuje graczy jak "szmaty" za przeproszeniem.


RE: Skarga na Doświadczonego Pedofila - Arhenox - 14-05-2014

Nie mam już czasu dzisiaj się tym zajmować, ale nawiązując do "obrażanie (Nie w takim stopniu aby dostać bana na dwa tygodnie oraz straszenie permem)" - jakiekolwiek obrażanie POWINNO zostać ukarane od razu PERM'em, jeżeli Administrator daje mniejszą karę - robi to w pewnym sensie na własną odpowiedzialność i zaufanie dla danego gracza.
Reszcie sprawy przyjrzę się jutro.


RE: Skarga na Doświadczonego Pedofila - Prolak - 14-05-2014




RE: Skarga na Doświadczonego Pedofila - TapczanZaglady - 14-05-2014

Podpisuje się, jeśli ktoś chce może zacytować moje wypowiedzi z posta dotyczącego bana dla romantyka i oleja.


RE: Skarga na Doświadczonego Pedofila - kubagut445 - 14-05-2014

Co do podpalenia to po pierwsze zrobiłem to dlatego iż był AFK (sam na sam z inno, kampił w T Roomie), a po drugie Pan TapczanZagłady KAZAŁ mi go spalić Smile


RE: Skarga na Doświadczonego Pedofila - sw13zop - 14-05-2014

jak na razie widze 4 głosy za

+nedzne tlumaczenie pedofila

serwer potrzebuje adminow szanowanych aktywnych przyjacielskich i lubianych

nie spelniasz ani jednego

nie zdobedziesz szacunku banując stałych graczy sory

nie morze adminowac ktos kogo bez wyjątku wszyscy nienawidzą (no morze troche prolak ^^ widze taki nie przekonany)

przedewszystkim administracja jest przeciwko tobie

arhenox... osądz sprawiedliwie

niech przemówi wiekszośc!!!


RE: Skarga na Doświadczonego Pedofila - xSkyer - 15-05-2014

Udajesz świętego , a na serwer dopiero co wrociłeś około 2 dni temu. Wszystkie argumenty są w apelacji Romantyka. Taka osoba jak pedofil nie powinna być adminem , bo zwyczajnie stosuje zasade " Zabiles mnie? Byles traitorem Ban".


RE: Skarga na Doświadczonego Pedofila - kubagut445 - 15-05-2014

"Zabiles mnie? Byles traitorem Ban" Sorry, ale nic takiego nie mówiłem. Smile