Mentlegen  - Sieć Polskich Serwerów
Skarga ogólna na graczy - Wersja do druku

+- Mentlegen - Sieć Polskich Serwerów (https://forum.mentlegen.pl)
+-- Dział: Kosz (https://forum.mentlegen.pl/dzial-Kosz)
+--- Dział: Kosz - Inne (https://forum.mentlegen.pl/dzial-Kosz-Inne)
+--- Wątek: Skarga ogólna na graczy (/watek-Skarga-ogolna-na-graczy)

Strony: 1 2


Skarga ogólna na graczy - TheReduxPL - 13-08-2013

Skorzystam z własnego wzoru bo tak mi łatwiej. Skargę piszę w imieniu mojego brata.

Nicki oskarżających: AdoPL (osoba urażona), TheReduxPL (zgromadził materiał dowodowy)
Nicki oskarżonych:
  • ZieloniX
  • Voyenn
  • Achmed#Luv Wini <3
  • BAOBAO
  • Gentleman
Opis sytuacji: Mój brat od krótszego czasu gra na waszym serwerze. Nie przeszedł on jeszcze mutacji głosu, nie opanował się i najzwyczajnie przywitał się przez mikrofon w prosty sposób - powiedział "cześć wszyscy" i tyle. Od tego się zaczęło. Wszyscy gracze wymienieni powyżej zaczęli go prowokować do kłótnii i obrażać zniżając się nawet do tak niskiego poziomu, jakim jest porównywanie go do nazisty (tak, mowa o Hitlerze) oraz obrażanie jego rodziców. O ile mi wiadomo to jedyny administrator serwera jest na urlopie, lecz proszę o jak najszybszą reakcję ponieważ takie szczeniackie zachowanie nie powinno być tolerowane, tym bardziej że serwer nie jest rozkręcony - odciągacie potencjalnie porządnych graczy a bez tego nie zarobicie na opłacenie serwera - a po pasku pod reklamą widać, że macie z tym problemy.
Pokażcie, że chcecie by serwer się rozkręcił wraz z porządnymi graczami i wykluczcie tych pięciu delikwentów przynajmniej na miesiąc, a dla pana głównego prowokatora ZieloniX'a najlepiej bana permanentnego za żałośnie niski poziom - mniejsza kara nie ma sensu, gdyż wtedy nie będzie ona karą, a krótkim wypoczynkiem.
Oskarżeni, jeżeli to czytacie to wiedzcie, że jesteście sami siebie warci. Szukacie zwady u innych, a wystarczy przecież spojrzeć w lustro ;)
Screen z komendy 'status': http://imageshack.com/a/img853/1345/c36x.png
Dowód (film): 


Pozdrawiam.


RE: Skarga ogólna na graczy - Natalia97.wykOnawca - 13-08-2013

No,No ładnie chłopcy.... Należy się z mojej strony pmute ponieważ nawet szczeniaków potrzeba na serwerze,niby szczeniak ale za tydzień kupi coś za 30zl więc pmute to chyba wystarczająca kara jak będą cię przeżywać na czacie ignoruj

//@edit

A tak wogle proponuje to dać na przykład skargi
Bo wykonana perfekcyjnie
Dowody są opis też nic dodać nic ująć


RE: Skarga ogólna na graczy - TheReduxPL - 13-08-2013

Permanentny mute moim zdaniem również byłby okej choć warto wspomnieć, że ta sytuacja zaczęła się dzień wcześniej od napisania tej skargi - wtedy obelg w stronę AdoPL leciało mniej, lecz po tym co dzisiaj usłyszałem, zdecydowałem się zainterweniować. Pmute i ostatnia szansa na granie zgodnie z moralnymi regułami to chyba najbardziej optymalna opcja dla tych pięciorga przygłupów. Dziękuje za ocenę wizualną skargi Smile Czekam również na słowa oskarżonych, jestem niezmiernie ciekaw, co mają do powiedzenia.
Swoją drogą pozostawianie serwera bez opieki osoby z uprawnieniami do pilnowania porządku jest chyba najgorszą możliwą opcją dla rozwijającego się serwera. Znacznie lepszy wpływ na niego miałoby zatrzymanie go na czas nieobecności albo otworzenie rekrutacji po to, by Ci z potencjałem mogli zaopiekować się graczami.


RE: Skarga ogólna na graczy - Natalia97.wykOnawca - 13-08-2013

No tak,lecz arhenox wyjechał,ja również arhi wraca za tydzień ja za 2 gdy wrócę napisze podania na
UltraAdmina TTT i DarkRP
Natalia wraca wraz ze mną lecz odrazy gdy wróci wyjeżdża na około 6 miesięcy
Ja będę u siebie co oznacza ze będę używał mikra.
Jedyne co mnie martwi to jest to że Natalia może zostać tam na zawsze co zwalnia ją z użytkowania naszego wspólnego profilu steam.
Gdy serwer został postawiony ja i arhi wyjechaliśmy i z tego co wiem arhenox nie ma dostępu do gmoda i nie może nic ogarniać.
I nawet gdyby miał jest na urlopie..
Ja juz chętnie bym wracał bo siedzę i opycham się tic-tacami kiedy Natalia pojechała do swojego chłopaka w różanie
Moze za tydzień przyjedzie Znajomy to szybciej mine mi czas


RE: Skarga ogólna na graczy - TheReduxPL - 13-08-2013

Cóż, pozostaje nam tylko czekać. Dzięki za informacje.
O, miniaturka się zaktualizowała ;]


RE: Skarga ogólna na graczy - .:Ghost:. - 13-08-2013

No, coś się im należy. Po mutacji i myślą że mogą wszystko. Ale może nie pmute, w końcu przez osoby które gadają przez mikro serwer jest ciekawszy.. Z drugiej strony dzieci są nienawidzone na serwerach bo gadają ciągle piskliwym głosem itp. itd. więc pewnie pomyśleli że to kolejne takie. Ale jak potem zapadła cisza z jego strony, z ich powinno stać się tak samo.


RE: Skarga ogólna na graczy - back_filip - 13-08-2013

(13-08-2013, 07:28)Natalia97.wykOnawca napisał(a): No,No ładnie chłopcy.... Należy się z mojej strony pmute ponieważ nawet szczeniaków potrzeba na serwerze,niby szczeniak ale za tydzień kupi coś za 30zl więc pmute to chyba wystarczająca kara jak będą cię przeżywać na czacie ignoruj

//@edit

A tak wogle proponuje to dać na przykład skargi
Bo wykonana perfekcyjnie
Dowody są opis też nic dodać nic ująć
Natalia nie znasz całej cytuacji jeżeli dziecko najpierw śpiewa przez mikrofon jakieś piosenki typu "Dobry Jezu" potem wszyscy mówią żeby wreszcie zamknął morde potem wszscy za nim chodzą aż w końcu dochodzi do tego że wszyscy mają dość i albo wychodzą wszyscy z servera albo po prostu go zabijają dla świętego spokoju. Co z tego że kupi coś za 30zł ?! Liczy sie tylko kasa ? A co jeżeli przez takiego szczeniaka kiedy będzie 18graczy on wbije i raptem będzie 3 ? Gz
11minut z servera nie dowodzi praktycznie niczemu. Moge zacząć nagrywać całą swoją grę a gram codziennie i na każdego reporty składać prosze bardzo


RE: Skarga ogólna na graczy - TheReduxPL - 13-08-2013

(13-08-2013, 11:34).:Ghost:. napisał(a): No, coś się im należy. Po mutacji i myślą że mogą wszystko. Ale może nie pmute, w końcu przez osoby które gadają przez mikro serwer jest ciekawszy.. Z drugiej strony dzieci są nienawidzone na serwerach bo gadają ciągle piskliwym głosem itp. itd. więc pewnie pomyśleli że to kolejne takie. Ale jak potem zapadła cisza z jego strony, z ich powinno stać się tak samo
Przypominam Ci, że AdoPL z własnej woli odezwał się raz - potem był stale prowokowany przez tych typków, czasami nie wytrzymywał i palnął jakieś przekleństwo przez mikrofon. Myślisz, że łatwo jest nie reagować na takie obelgi, jak "twój stary nie ma nawet kasy na psychiatrę dla ciebie" czy pochodne? Czuł się urażony i zareagował, proste.

(13-08-2013, 11:35)back_filip napisał(a): Natalia nie znasz całej cytuacji jeżeli dziecko najpierw śpiewa przez mikrofon jakieś piosenki typu "Dobry Jezu" potem wszyscy mówią żeby wreszcie zamknął morde potem wszscy za nim chodzą aż w końcu dochodzi do tego że wszyscy mają dość i albo wychodzą wszyscy z servera albo po prostu go zabijają dla świętego spokoju. Co z tego że kupi coś za 30zł ?! Liczy sie tylko kasa ? A co jeżeli przez takiego szczeniaka kiedy będzie 18graczy on wbije i raptem będzie 3 ? Gz
11minut z servera nie dowodzi praktycznie niczemu. Moge zacząć nagrywać całą swoją grę a gram codziennie i na każdego reporty składać prosze bardzo
Śpiewał? Patrząc po twoich postach na forum mogę spokojnie stwierdzić, że dyskusja z tobą skończy się słowami typu "jesteś debilem", więc wiedz tylko, że powinieneś ściąć tę grzywkę bo tlen nie dochodzi ci do mózgu. On nie śpiewał, póki nie masz dowodów to trzymaj japę na kłótkę. Przez cały czas jego gry na tym serwerze byłem obok niego, wiem dokładnie co robił i czego nie robił więc nawet nie próbuj mi tu wmawiać, że "śpiewa przez mikrofon jakieś piosenki typu Dobry Jezu". Oszukujesz w grze, palisz bzdury na forum - wyjdź.
Ech, skąd się tacy biorą...


RE: Skarga ogólna na graczy - back_filip - 13-08-2013

Cytat:..."jesteś debilem"... powinieneś ściąć tę grzywkę bo tlen nie dochodzi ci do mózgu...Oszukujesz w grze..
Cytat:
Jesteś debilem ;_;
Nie chce mi sie tego nawet uzasadniać. DDoS jest nielegalny ale chyba by ci sie przydał przepalony router ;_;


RE: Skarga ogólna na graczy - TheReduxPL - 13-08-2013

(13-08-2013, 11:54)back_filip napisał(a):
Cytat:..."jesteś debilem"... powinieneś ściąć tę grzywkę bo tlen nie dochodzi ci do mózgu...Oszukujesz w grze..
Cytat:
Jesteś debilem ;_;
Nie chce mi sie tego nawet uzasadniać. DDoS jest nielegalny ale chyba by ci sie przydał przepalony router ;_;
Bo nie masz czym uzasadniać. Ty i DDoS? Speedhack w grze nie czyni cię hackerem.
Skończ już te brednie. Wystarczy, że sam się o swoje zdanie potykasz. Pamiętasz, jak wypominałeś komuś niepoprawną polszczyznę? Przyganiał kocioł garnkowi. Jeżeli masz coś jeszcze napisać to:
- zrób to z sensem
- odpuść sobie groźby o przepalonym routerze
- nie łżyj 

PS: Na forum benchmark.pl ludzie śmieją się z twojego przepalania routera :D